O Nas

Firma istnieje już, albo aż 20 lat na Górnym Śląsku. Założycielem Firmy jestem ja Grzegorz Madejek, firma mieści się w Chorzowie, pod nazwą BUDVIP,  a to wszystko dla naszych przyszłych i obecnych inwestorów.

17 lat zajmowaliśmy się wykończeniówką wyremontowaliśmy nie jedno mieszkanie, kliniki, przedszkola, klatki schodowe, dachy, altanki i.t.d, setkom inwestorów dajemy to co chcą czyli usługi remontowej z najwyższej półki. Było nam czegoś mało więc z chłopakami postanowiliśmy zacząć budować domki i tak powstał domek jak grzybek po deszczu szybko dokładnie i fachowo przy fajnym kontakcie i wesołej ekipie wszystko pogodzone w jednej Firmie BUDVIP. A co za tym idzie mamy duże doświadczenie w remontach oraz budowach domów.

Współpracujemy z różnymi firmami oraz osobami potrzebnymi do zrealizowania danej inwestycji np. Z biurem projektowym domków jedno i wielorodzinnych, z biurem projektowym wnętrz i ogrodów , z producentem okien drzwi , i z wieloma firmami które są niezbędne do osiągnięcia celu inwestycji, a co za tym idzie dobrze z takimi firmami współpracować bo ułatwiają procesy inwestycji i niesprawianą kłopotów, zawsze coś idzie zmienić bez dodatkowych kosztów oraz zbędnych formalności.

Nasze usługi realizujemy szybko, solidnie, zgodnie z technologią i sztuką budowlaną , z materiałów, których jakość potwierdzona jest certyfikatami jakości.
Wyszczególnia mnie indywidualne podejście do Klienta, a każde zlecenie traktuje jako nowe wyzwanie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy z naszą Firmą BUDVIP satysfakcja gwarantowana, mało już jest takich Firm jak nasza poświęcamy się w 100%.

Do zobaczenia. Pozdrawiam Grzegorz Madejek